نه بابا عيد ديدنيِ چی کشکِ چی بيکار بيکار بودم فقط حس آپ ديت کردن نبود همين و خلاص حالا هم اومدم چند تا خبر بدم و برم 

 

علمی-بهداشتی- بکش خوشگلم کن:

نازنين توی نظرخواهی وبلاگ هاله توصيه کرده بيشتر از محصولات و کرمهای پوستی گياهی (مثل ROC و RICHY ) استفاده کنيم طرز درست کردن دو نوع ماسک صورت رو هم نوشته که عيناْ اينجا می‌آرم

برای همه دخملها و خانم گلها . اگر ۱قاشق عسل (طبیعی اش باشه چه بهتر)با اب لیمو ترش تازه قاطی کنید و روزی یکبار به عنوان ماسک صورت استفاده کنید.در جوانسازی پوست و سلول سازی و شادابی پوست حسابی موثر است.اونهایی هم که پوست چرب دارن. برای اینکه جلوگیری کنن از جوش زدن و حتی درمان جوش. هر شب نصف قاشق چایخوری جوش شیرین را به یک قاشق ماست خنک اضافه کنن و هم بزنن و به عنوان ماسک صورت استفاده کنن.(پوست را قلیایی میکنه)

ماسک اول رو من قبلاْ از چند تا متخصص پوست هم شنيده بودم که حالا واجب شد خودم تستش کنم

لطفاْ شما هم  اگه تجربه‌ای در رابطه با استفاده از مواد محافظتی پوست و مواد آرايشی داريد بنويسيد تا بقيه استفاده کنند. اگه نازنين به اينجا سربزنه و ادامه بده هم خيلی خوبه:)

آقايون محترم اين مطلب زنونه‌ست. شما لازم نيست به پوستتون دست بزنيد چون از اينی که هست بهتر نمی‌شه (اگه سعی کنيد تو نظر خواهی جواب دندان شکن بديد می‌سپرمتون دست انجمن فمينيستهای وبلاگستان ديگه خود دانيد!)

خوندن  مطلب سرطان سينه وبلاگ مهشيد هم توصيه می‌شود

 

اقتصادی-سياسی-مذهبی-شوهر نپسند:

می‌گم: آرش٬   بسمه گفته اين مدل لباسایی که من دنبالشون می‌‌گردم رو احتمالاْ می‌تونم توی debenhams پيدا کنم٬ اينجا که شعبه نداره بايد يه روز بلند شيم بريم مرکز خريد منچستر.

می‌گه: تو باز با اين دختر عراقی حرف زدی؟! بابا اينها دشمن ما بودن باهامون جنگيدن اصلاْ دوست ندارم باهاش رفت و آمد کنی ما شهيد داديم٬ جواب خون شهدا رو چی می‌دی؟!!!

به اين می‌گن استفاده ابزاری از خون شهدا!!

 

ديشب کلی چيز ميز نوشته بودم که کامپيوتر هنگ کرد و نوشته پريد!! حالا اصلاْ يادم نمی‌آد چی بوده!!

آيدا

/ 15 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازی

سلام آيدا جونم خوبی؟ يه سر هم پبش من بيا خوشحال ميشم

آرش

قديما عسل رو مي خوردن و كرم رو مي ماليدن به صورت. حالا لابد بر عكس شده!

قهوه چی

خبر جديد: دولت ايران تصميم گرفته تا برای جلوگيری از هرگونه سوء استفاده اينترنت را در ايران ممنوع کند. خبرگزاری ايرنا ساعاتی پيش اعلام کرد موضوع استفاده از اينترنت که از مدتها پيش در مجمع تشخيص مصلحت نظام در دست بررسی بود اکنون از تصويب شورای نگهبان نيز گذشته است و دولت ايران در نظر دارد از ابتدای تابستان ۱۳۸۳ استفاده عمومی از اينترنت را ممنوع سازد. بر اساس اين قانون شرکتهای ارائه دهنده خدمات اينترنتی در ايران ..... ( بقیه مطلب را در وبلاگ قهوه خانه بخوانید)

roya

آيدا خانم سلام. اين خبرا نيست خانم تناقض سنج! زود بر ميگردی يکی از اون عاشقيتها تو تعريف ميکنی. الکی که نيست که د هه!

banoo

به نظر من بادی شاب هم خوبه. درباره اين داستان عراقيه بابا مگه ما دلمون ميخواست به حنگيم؟ اون بدبخت تر از ماها هم همينطور.

آیدا

بانو جون دِ نگرفتی قضیه رو!! مسئله سر عراقی بودن اين بنده خدا نيست که مشکل سر راهنمایی‌شه!! منچستر رفتن و خريد کردن و ...

شين

سلام. خوش حال‌ام از اين که باز هم دست به نوشتن برديد بعد از بی حالی بهارانهء جنوبی‌ها که در بلاد فرنگ هم دست از سرشون برنمی‌داره ؛) بعدش‌هم بابا همين انجمن کذا رو که گفتی اگه جماعت ذکور نبودن که انگيزه‌ای برا گرد هم اومدن نداشتن و از اين حرف‌ها محض اين که لال از دنيا نرفته باشم ؛)

قهوه چی

سلام. از هنگ کامپیوترتون چه خبر؟ تعطیل کردین؟ کجایین؟