به یک عدد طلسم شکن تضمینی نیازمندیم

 

زنگ زدم به خانومه می گم من آیدا هستم، حدود یک ماه پیش از شما یک موبایل خریدم، خانومه خیلی رسمی جواب می ده، احتمالاً داره خودش رو آماده می کنه که توضیح بده که برای خدمات بعد از فروش باید با یک شماره دیگه تماس بگیرم. خیالش رو راحت می کنم:

 

. I've lost my mobile phon -

!!OH,  NO -

.HA HA HA HA, YES  -

بهش می گم که عجله دارم چون چند مدته که موبایل ندارم و تا حالا امیدوار بودم که پیدا شه. همه اطلاعات رو که می گیره وقت خداحافظی می گه موبایلی که سفارش دادی توی انبار موجود نیست، فعلاً یک موبایل کهنه برات می فرستیم که کارت راه بیفته و  وقتی موبایل خودت رسید برات پستش می کنیم. قلبم شروع می کنه به تند زدن و بدنم به لرزیدن. بی چاره خانومه از سابقه من با موبایل در دو سال گذشته خبر نداره. می گه می تونی موبایل جدید رو بیمه کنی، در این صورت حتی اگه از دستت بیفته و بشکنه بیمه پولش رو می ده. قیمت بیمه رو که می پرسم از خود موبایل بیشتره!!!!!!!!! شاید به نظر شما خنده دار بیاد ولی این بیمه احتمالاً برای آدمهایی مثل من طراحی شده که آرزوی داشتن یک موبایل سالم و در حال حاضر آرزوی داشتن یک موبایل رو دارن!!

نمی دونم بیمه چشم زدن و طلسم شدن رو هم پوشش می ده یا نه. من بی جا می کنم به این حرفها اعتقاد نداشته باشم. ایندفعه که موبایلم بیاد یک خرمهره ازش آویزون می کنم. از کجا پیدا کنم حالا؟ اگه سراغ دارین دریغ نکنین، خیر از جوونیتون ببینین. جادو جنبل، دعا نویس، نظر قربونی، بابا از این نمک آبی ها که دیگه توی خونه همه پیدا می شه!! ثواب می کنین به خدا. الان می تونم یک دهن روضه هم بخونم و خودم باهاش گریه کنم.

موبایلمممممممممممممممم  گریه

 

/ 2 نظر / 23 بازدید
اصل به تو چه؟!

کاری نداره که! پای سوسک رو با دم ملخ بجوشون آبشو ببر بالای قبر 20 تا مرده بریز. تفاله اش رو هم با یه کف دست پارچه مخمل قرمز بیار من برای موبایلت نظر شکون درست کنم.

اصل به تو چه؟!

کاری نداره که! پای سوسک رو با دم ملخ بجوشون آبشو ببر بالای قبر 20 تا مرده بریز. تفاله اش رو هم با یه کف دست پارچه مخمل قرمز بیار من برای موبایلت نظر شکون درست کنم.[نیشخند]